„Sociālais darbs ar dažādām klientu grupām – labā prakse Sanktpēterburgā”

27-31.maijs

Programmā:

Sociālo institūciju apmeklējums un informatīvi semināri-diskusijas: * Sociālā atbalsta centrā ģimenēm un bērniem (http://spsid.spb.ru) * Sociālo pakalpojumu centrā (http://www.kcsonp.ru/)

 

Apskates ekskursijas un brīvais laiks


 

Sanktpēterburga – apskates ekskursija pa pilsētu, ievērojamāko vietu apskate (vēsturiskais centrs, Īzaka un Pils laukumu ansambļi, Admiralitāte, Ņevas krastmala, Ziemas pils-Ermitāža, Marmora un Meņšikova pilis, Vasīlija salas strēle, Pētera un Pāvila cietoksnis un katedrāle, Biržas ēka, Rostrālās kolonnas, kreiseris „Aurora”, Isaakijevskij sabor, Kazanskij sabor, „Spas na krovi”, Vasaras dārzs, Gostinnij dvor, u.c. Ņevas tiltu pacelšanas skatīšanās. Pēc vēlēšanās – Okeanārijuma apmeklējums, izbraukšana ar kuģīti pa Ņevas upi un Pēterburgas kanāliem.

Carskoje selo (Puškina) – Krievijas imperatora ārpilsētas rezidence. Katrīnas parks un pils.

Pēterhofa – Krievijas ķeizaru ārpilsētas rezidence, kas visiem zināma kā strūklaku karaļvalsts. Pils un parka apskate.

Etnogrāfiskais krievu ciems „Šuvalovka”

Katrs dalībnieks saņems sertifikātu par 16 stundu semināru.

Maksa par braucienu – 270 EUR + PVN.

Cenā iekļautsbrauciens ar komfortablu autobusu, autoceļu izdevumi, veselības apdrošināšana, naktsmītnes (4 naktis) ar brokastīm (***viesnīca, 2-vietīgie numuriņi), gida pakalpojumi.

Krievijas vīzas noformēšana (8-10 darba dienas). Cena svārstās, atkarībā no valūtas kursa – 55-60 EUR. Vīzas noformēšanai ir nepieciešama pase, kuras derīguma termiņš ir vismaz līdz 2015.gada 1.decembrim un ir 2 brīvas lapas vīzas ielīmēšanai, 1 krāsaina foto uz gaiša fona 3,5-4,5cm.